DLA FIRM

Umiejętność posługiwania się językiem angielskim to podstawa sprawnego funkcjonowania w  świecie, w którym często jedyną granicą jest bariera językowa.

CJ SKILLS wychodzi naprzeciw potrzebom klientów biznesowych, wspierając ich w rozwoju własym oraz pracowników organizując zoptymalizowane kursy językowe.


Znajomości języka angielskiego umożliwia nawiązywanie międzynarodowych kontaktów, a co za tym idzie na ekspansję i rozwój firmy. W obecnych czasach pracownicy posługujący się językiem angielskim łatwiej zdobywają wiedzę, anie od dziś wiadomo, że wiedza to klucz otwierający drzwi do nieograniczonych możliwości zawodowych i sukcesu.


Nasi Klienci Biznesowi objęci są kompleksową obsługą, który spełnia potrzeby Pracodawcy oraz Pracowników chcących się rozwijać doskonaląc umiejętności językowe.

Współpracę zaczynamy od zbadania potrzeb szkoleniowych w zakresie kompetencji językowych pracowników , następnie przeprowadzamy testy kwalifikacyjne - Placement Test, dalej wyznaczamy  profesjonalnych lektorów do Prowadzenia szkoleń.Jednocześnie cały czas monitorujemy proces nauczania sprawdzając postępy Słuchaczy, płynność reazlizacji programu oraz co dla nas szczególnie ważne - poziom satysfakcji Słuchaczy.

Dostarczamy jakość i gwarantujemy efektywność nauki.DLA WSZYSTKICH


Nowoczesny kurs języka angielskiego metodą bezpośrednią.

Dzięki metodzie bezpośredniej, słuchacze mogą w atrakcyjny i przyjemny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym.

Najważniejsze zalety podręczników:

• praktyczne słownictwo – ponad 4000 słów starannie dobranych pod kątem przydatności,

 • interesujące pytania w naturalnej, współczesnej angielszczyźnie,

 • w podręcznikach Direct Language Lab używamy dużej ilości pytań, dzięki czemu Słuchacze mogą lepiej zapamiętać nowe słownictwo, a także używają go w większej liczbie kontekstów  (różne zastosowania, struktury gramatyczne, kolokacje),

• ćwiczenia gramatyczne, ćwiczenia komunikacyjne, dialogi oraz teksty.


DLA DZIECI


Wszystkie zalety metody bezpośredniej w wydaniu dla dzieci. Teraz młodzi odkrywcy mogą wyruszyć w krainę języka angielskiego, zdobywając nowe umiejętności:

• szybko i skutecznie,

• w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze.

Zajęcia prowadzone na naszym kursie są wyczekiwane przez dzieci z lekcji na lekcję, bo dzięki nim szybko uczą się porozumiewać po angielsku. Wiele radości przysparza im fakt, że w krótkim czasie potrafią rozmawiać w języku angielskim nie tylko w trakcie lekcji, ale też w różnych sytuacjach poza szkołą. Dużą satysfakcję mogą odczuwać także rodzice, którzy są dumni z tak szybkich postępów swoich pociech. Kurs KIDS English to praktyczna nauka języka, która przebiega w sposób naturalny, dostosowany do możliwości poznawczych dziecka. Poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi dzieci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawia, że mali uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Usystematyzowane powtórki i pomoce wizualne ułatwiają utrwalenie zdobytej wiedzy.

A wszystko to przeplatane jest odpowiednio dozowanymi grami aktywizującymi i motywującymi, które zapobiegają znużeniu oraz wspomagają zapamiętywanie nowych partii materiału.