OFERTA


GENERAL ENGLISH

KURSY DLA FIRM BUSINESS ENGLISH

TEEN ENGLISH

KIDS ENGLISH


PROGRAM

Program nauczania w CJ SKILLS opiera się na metodzie bezpośredniej i podręcznikach oferowanych przez Direct Language Lab.

DZIECI

Centrum Językowe SKILLS oferuje zajęcia dla Dzieci na różnych poziomach, w sposób dostosowany do  ich wieku. Nasze zajęcia są idealnym sposobem na poznanie i oswojenie nie tylko języka obcego, ale także kultury i obczajów panujących w innych krajach. Nauka w naszym centrum jest dla Dzieci doskonałym połączeniem nauki i zabawy.

DOROŚLI

Oferta CJ SKILLS skierowana do starszych Słuchaczy jest tak skonstruawana , aby jak najefektywniej uczyć i doskonalić wszystkie sprawności językowe. Naszym celem jest sprawić, aby nasi Słuchacze jak najszybciej opanowali język obcy.

 


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE


Naszą ofertę wzbogaciliśmy o zajęcia indywidualne, które kierujemy do osób ceniących sobie niezależność. Zajęcia indywidualne pozwlają na precyzyjne dostosowanie planu i programu zajęć do potrzeb Klienta.

Zajęcia indywidualne umożliwiają Klientowi skupić się na ważnych dla niego aspectach np. konwersacjach, gramatyce, przygotowaniach do pracy zagranicą, rozmowy kwalifikacyjnej czy sporządzania prezentacji.

PATFORMA E-LEARNINGOWA

Nasi Klienci otrzymują dostęp do bezpłatnej platformy e-learningowej, która jest doskonłym narzędziem wspomagającym efetywną naukę języka obcego.

Direct Language Hub to nowoczesna platforma e-learningowa do nauki języków obcych w oparciu o elementy metody bezpośredniej. Główne założenia metody bezpośredniej to naturalny sposób nauki języka obcego, nacisk na komunikację, szybkie przyswajanie nowego materiału, skuteczność.

Dzięki niej poznasz różne akcenty – nauczysz się rozumieć ludzi z różnych stron świata. Tego nie znajdziesz w jakimkolwiek innym programie e-learningowym. W programie masz do dyspozycji aż 28 różnych typów zadań, dzięki którym ćwiczysz różne umiejętności – ta różnorodność wspomaga motywację i zapobiega nudzie. Poprzez pytania i odpowiedzi, charakterystyczne dla metody bezpośredniej, odzwierciedlamy naturalny sposób komunikowania się.

Już teraz można uczyć się języka angielskiego ogólnego (DLH General English) albo biznesowego (DLH Business English).

Jednak angielski to nie wszystko, można uczyć się też języka hiszpańskiego (DLH Español General), a już wkrótce pojawią się kursy niemieckiego, rosyjskiego i francuskiego.

Z programu można korzystać nie tylko na komputerze, ale także urządzeniach mobilnych, np. tablecie albo smartfonie